zakładka okazje
zakładka asilo
Drzwi  •  Podłogi  •  Wykładziny  •  Dywany  •  Profesjonalne montaże

Co oferujemy?

Przeglądaj oferty w podkategoriach:

1. Wykonujemy usługi czyszczenia dywanów na miejscu w firmie. Czyścimy na mokro metodą ekstrakcji chemicznej z wykorzystaniem profesjonalnych środków niemieckiej firmy RZ i najnowszej generacji urządzeń czyszczących. Dywany oddajemy klientom czyste, pokryte dodatkowo specjalną powłoką impregnującą ( która chroni runo dywanu przed szybkim ponownym zabrudzeniem) starannie wysuszone i odkurzone, dzięki temu zdecydowana większość naszych klientów korzysta z naszych usług wielokrotnie.

Cena wykonania usługi czyszczenia dywanów :    - 15 zł/m2

                                                                    

2. Wykonujemy również usługi czyszczenia i pielęgnacji wykładzin dywanowych u klienta zarówno w mieszkaniach, biurach, hotelach i innych obiektach. W przypadku czyszczenia wykładzin dywanowych posługujemy się metodą wspomnianej powyżej ekstrakcji chemicznej na mokro.

Gdy pomieszczenie z czyszczoną wykładziną musi być użytkowane na bieżąco, stosujemy metodę czyszczenia na sucho z wykorzystaniem wysokoaktywnego proszku wyprodukowanego na bazie surowców naturalnych.

Ofertę cenową na czyszczenie wykładziny u klienta przygotowujemy indywidualnie po wcześniejszych oględzinach i dostosowaniu sposobu czyszczenia do potrzeb klienta.

 

3. Proponujemy też naszym klientom renowację wykładzin elastycznych znajdujących się w szkołach , szpitalach, itp. dysponujemy odpowiednim sprzętem,  i wykwalifikowanymi pracownikami którzy przy pomocy specjalistycznych środków wyczyszczą zabrudzoną  podłogę i nałożą nową konserwującą powłokę ochroną na wykładzinę dzięki której uzyska ona efektowny, pierwotny wygląd.

Czytaj więcej   
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko : *
Adres email : *
Treść wiadomości : *
Odwiedź nasz salon
ul. Sądowa 9
87-300 Brodnica
obrazek mapy
logo orfeusz
Salon Drzwi i Podłóg ORFEUSZ s.c. Grzegorz Kamiński, Jarosław Kamiński
ul. Sądowa 9
87-300 Brodnica
+48 56 697 44 81, 604 816 671
Fax.

pn. - pt. 9.00 - 17.00
sob.9.00 - 14.00

Projekt i wykonanie asmedia.pl
© 2022 Orfeusz - Salon Drzwi i Podłóg. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych i prawidłowego jej funkcjonowania. Możesz zaakceptować pliki cookies lub wyłączyć je w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. OK